A fehér fényes cukorkás gyöngyök gyönyörű kiegészítői a sima tészta felületének. Díszítheti őket mézeskalács, apró sütemények, muffinok vagy torták díszítésére is. Univerzális dekorációk, amelyek segítenek finom kenyérsütését csinosítani. Egy másik hatalmas előnye a gyöngyöknek a könnyű alkalmazás. Csak helyezze el őket a kiválasztott felületen, és kész. A gyöngyök tökéletesen illeszkednek cukrászati tészta és mások mellé. Különböző krémekkel is össze lehet őket párosítani. Választékunkban finom cukros gyöngyöket talál, amelyeket desszerttel együtt is nyugodtan fogyaszthat. Ha díszítésként nedves krémre szórja, a nedvesség megmozdíthatja a díszítést. De figyelem, ha a díszítés hosszú ideig nedves krémen van, a szemcsepergető felületéből kiszabadulhat festék is, és az a krém felületére kerülhet. Ha szeretné, hogy nagyobb darab díszítőelemek a süti bevonó tortán megtapadjanak, ezt a díszítést például félig megkötött csokoládéval vagy mézeskalács glazúrral is rögzítheti. A szemcséket a legjobb egy tálba vagy peremmel ellátott tepsire szórni.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, finomított búzakenyér lisztes liszt, keményítő szirup, polírozó anyag kapol (lak, növényi olaj), vazelin, élelmiszer-színezék: E174.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | 87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715899 |
| Termékszám | ilc1173 |